Duygu Hanıma internetten araştırma yaparken ulaştım. Geçmiş travmalarım, aşamadığım bazı problemlerim sebebiyle başvurdum. Duygu Hanımla EMDR Terapisine başladık. O kadar güzel bir süreçti ki beklediğimden çok daha çabuk halloldu her şey. Her seans sonrası şaşkınlıkla çıktım o odadan çünkü resmen bir mucizeydi 🙂 Gerçekten kendimi buldum sanki. Takıntılarımdan, kendimle olan kavgalarımdan, kendimi suçlamaktan kurtuldum. Artık daha özgüvenli daha güçlü daha bilinçli biriyim. EMDR terapisini ve Duygu hanımı herkese tavsiye ediyorum. İyi ki Duygu hanımla tanıştım iyi ki ona başvurdum çok çok çok teşekkür ediyorum kendisine 🙂
DoktorTakvimi Yorumu
Yaklaşık bir buçuk sene boyunca kendimle mücadele ettim anksiyeteyle yaşamanın ne demek olduğunu yaşayan bilir ama Duygu hanım la tanıştıktan sonra omuzlarımdaki ağırlığın birden hafiflediğini hissettim mutlu uyuyup uyanmanın güne mutlu ve kaliteli devam etmenin ataklarla nasıl mücadele etmenin en güzel yol göstericisi oldu bana doktordan ötesi asla iş olarak yapmıyor mesleğini sanki en yakın arkadaş dost kardeş sırdaş yaşadıklarımı benimle yaşamışçasına benimle el ele yürüyor o kadar naif ki çok iyi geliyor, Allah razı olsun her an teşekkür etsem az iyi ki.
DoktorTakvimi Yorumu
Çok kısa süren evliliğimin boşanma sürecinde karar verdim destek almaya. Araştırmalarım ve okuduğum yorumlar sonucunda hemen randevu alıp Duygu hanımın karşısında buldum kendimi. Kendimi unuttuğum bir dönemdi. Geçmişten kalan travmam sebebi ile EMDR tedavisi uyguladık ve bugün tedavim sona erdi. Ben evliliğimi kaybettim evet ama “kendimi kazandım” . Duygu hanım sayesinde. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Çevremdeki herkese tavsiye ediyorum. Aşamayacağınızı, yÜzleşemeyeceğinizi, barışamayacağınıZı, kabullenemeyeceğini düşündüğünüz her ne varsa geç kalmadan Duygu hanım ile bi tanışın derim:)
DoktorTakvimi Yorumu
Eşimle evliliğimizi bitirmeye karar vermişken Duygu hanımla tanıştık. Kendimizce on yıllık evliliğimizde her şeyi denemiştik son noktada terapi almaya karar verdik. İlişkimizi birbirimizi anlaşmazlıklarımızı farklı bir açıdan görmeyi öğrendik. İletişim şeklimizi değiştirdi seanslar. Şimdi birbirimizi anlamaya dinlemeye gayret ediyoruz, sorunları daha kolay konuşur hale geldik. sorunlarımız bitmedi ama biz konuşmayı öğrendik. Artık ayrılığı konuşmuyoruz daha sağlıklı bir evlilik kurmaya çalışıyoruz.
DoktorTakvimi Yorumu
Bir ebeveyn olarak çok çaresiz kaldığım bir vakitte ilk olarak telefon ile görüştüm Duygu Hanımla. Terapilere hem ben hem de çocuğum katıldı. Çocuğumun üzerindeki olumlu etkileri gördükçe iyi ki rastlamışım Duygu Hanıma diye düşündüm. Terapilerde, doktor hasta ilişkisinden ziyade abla-kardeş, arkadaş gibi bir sohbet gerçekleşti. Duygu Hanım'ın sorunlar karşısındaki farklı bakış açısı, uygulanabilir tedavi önerileri ve tabii ki derde derman olması çok hoşuma gitti. İyi ki tanımışım Duygu Hanım'ı kesinlikle tavsiye ederim.
DoktorTakvimi Yorumları

Liseye giden çocuğum için destek aldık. Özgüveni sorunları vardı, hep sessiz dışlanan bir çocuktu. Bu haline o kadar çok üzülüyorduk ki en sonunda profesyonel destek almak istedik. Kızım Duygu hanımı çok sevdi onu bir ablası gibi görmeye başladı. Görüşmeler sonrası evde odasından çıkıp sohbetler etmeye başladı. Aynı şekilde okulda da derslere katılımı artmış, arkadaşlarıyla vakit Geçirmeye başlamış olduğunu duyunca çok sevindik hala terapilere devam ediyoruz. Daha da iyi sonuçlar olacağımıza eminiz.

DoktorTakvimi Yorumu